Wydarzenia
Msza święta ku czci św. Szarbela

miniaturaW parafii św Stanisława BM w Czeladzi każdego 22 dnia miesiąca odbywa się Msza święta o uzdrowienie duszy i ciała.

Więcej…
 
Uroczystość Pierwszej Komunii świętej

miniaturaW niedzielę, 21 czerwca o godzinie 12:30 odbyła się uroczysta Msza święta celebrowana przez proboszcza parafii, księdza Jarosława Wolskiego. Podczas tej mszy 49 dzieci przyjęło po raz pierwszy Chrystusa eucharystycznego do swojego serca.

Więcej…
 
Uroczystość Bożego Ciała w Czeladzi

miniaturaCzwartek 11 czerwca tego roku, stał się dla parafii św Stanisława w Czeladzi wielką okazją do uczczenia tajemnicy Eucharystii.

Więcej…
 
Festiwal Ave Maria jakiego jeszcze nie było

miniaturaKiedy zbliża się maj, setki, albo i tysiące melomanów czekają na Festiwal Ave Maria, który w Czeladzi odbywa się już od 21 lat.

Więcej…
 
Festiwalu Ave Maria Online z Grzegorzem Biernackim

miniaturaMaj od ponad 20 lat jest miesiącem, w którym w Czeladzi zwyczajowo odbywa się Festiwal Ave Maria.

Więcej…
 
Nasza parafia uczciła 100 lecie urodzin św. Jana Pawła II

miniaturaW dniu setnych urodzin św. Jana Pawła II w parafii św. Stanisława BM w Czeladzi podczas każdej Mszy sprawowanej w tym dniu kapłani błogosławili wiernych relikwiami świętego Papieża.

Więcej…
 
Koncert Józefa Skrzeka

miniaturaKoncert Józefa Skrzeka w czeladzkiej parafii 10 maja 2020r.

Więcej…
 
Uroczystość odpustowa

miniatura8 maja w piątek o godzinie 18:00 w parafii św Stanisława BM w Czeladzi odbyła się uroczysta Msza święta odpustowa ku czci Świętego Stanisława patrona parafii.

Więcej…
 
Różaniec publiczny

miniaturaW środę 6 maja mieszkańcy Czeladzi wzięli udział w tradycyjnej już modlitwie Różańcowej na rynku, o odnowę moralną narodu polskiego w związku z epidemią koronawirusa.

Więcej…
 
Uroczystość 3 Majowa w Czeladzi.

miniatura3 maja, w niedzielę o godz.10:00, w kościele św. Stanisława BM w Czeladzi, odbyła się uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 47