Wydarzenia
Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

miniaturaTradycją naszej parafii jest uroczyste obchodzenie dnia Matki Bożej Królowej Polski. W tym roku jak zwykle o godz. 10.00 odprawiona została Msza Święta za naszą ojczyznę celebrowana przez proboszcza parafii - ks. Jarosława Wolskiego. W uroczystości wzięła udział pani Beata Zawiła – zastępca burmistrza miasta Czeladź. Ponadto nie zabrakło przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba, którym przewodniczył Wielki Rycerz pan Wojciech Owczarek.

Więcej…
 
Pierwsza Komunia Święta

miniaturaDnia 2 maja siedemdziesięcioro czworo dzieci z naszej parafii przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej.

Więcej…
 
Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała

miniaturaComiesięczne Msze święte o uzdrowienie duszy i ciała za wstawiennictwem świętego Szarbela stały się już tradycją w naszej parafii.

Więcej…
 
Publiczny Różaniec na Rynku w Czeladzi

miniaturaDnia 14 kwietnia o godzinie dziewiętnastej na Rynku naszego miasta odmówiony został Publiczny Różaniec o odnowę moralną narodu polskiego. Modlitwie przewodniczył proboszcz parafii - ks. Jarosław Wolski. Wraz z nim modliło się blisko czterdziestu wiernych, a wśród nich przedstawiciele Zakonu Rycerzy Kolumba.

Więcej…
 
Ofiary na funkcjonowanie parafii

W związku z trwającą epidemią, wierni którzy pragną złożyć ofiarę na pokrycie bieżących opłat związanych z funkcjonowaniem parafii, mogą to uczynić poprzez wpłatę ofiar z dopiskiem Dar Serca na konto parafialne. Na podane konto nie dokonujemy przelewu ofiar za zamówione Msze święte. Ofiary za Msze przekazujemy osobiście w kancelarii lub w zakrystii.

Numer konta parafialnego:

65 1050 1269 1000 0008 0275 6858

Bóg zapłać. Duszpasterze parafii.

 
Triduum Paschalne

miniaturaW parafii pw św. Stanisława B.M. w Czeladzi jak co roku uroczyście obchodziliśmy Triduum Paschalne. Wszystkim obrzędom przewodniczył ksiądz proboszcz Jarosław Wolski.

Więcej…
 
Droga Krzyżowa ulicami miasta

miniaturaKażdego roku w parafii pw św. Stanisława B.M. w Czeladzi odbywa się Droga Krzyżowa ulicami miasta.

Więcej…
 
Zwiastowanie NMP Dniem Świętości Życia

miniaturaW miniony czwartek 25 marca obchodziliśmy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To szczególne święto, upamiętniające całkowite zawierzenie się Maryi Bogu i poddanie się Jego woli, jest także dniem świętości życia.

Więcej…
 
Msza ku czci św Szarbela w Czeladzi

miniaturaW miniony poniedziałek przypadał dwudziesty drugi dzień marca i jak w każdym miesiącu w tym dniu została odprawiona Msza Święta za wstawiennictwem św. Szarbela. Ta piękna tradycja w parafii św. Stanisława B.M. w Czeladzi przyciąga coraz więcej wiernych, którzy pragną modlić się o uzdrowienie i wszelkie potrzebne łaski.

Więcej…
 
Publiczny różaniec na rynku

miniaturaDnia 13 marca bieżącego roku w Czeladzi po raz kolejny został odmówiony Publiczny Różaniec o odnowę moralną narodu polskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 52