Wydarzenia
Boże Ciało 2019

miniaturaZobaczcie, jak wielką miłość Ojciec ofiarował nam

Więcej…
 
Zmarła mama księdza proboszcza

zmarla matka ks proboszcza

 
Pamięci weteranów działań poza granicami państwa

miniatura28 maja w Czeladzi odbywały się wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa, który zwyczajowo zbiega się z Międzynarodowym Dniem Uczestników Misji Pokojowych ONZ i upamiętnia żołnierzy biorących udział w misjach wojskowych, m.in. w Iraku, Afganistanie, Syrii, Kosowie i wielu innych miejscach na całym świecie.

Więcej…
 
XX Festiwal Ave Maria z gwiazdami

miniaturaInauguracyjnym koncertem w kościele św. Stanisława B.M. w wykonaniu Sopranissimo i Tre Voci oraz towarzyszącej im orkiestrze symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego, w sobotę 18 maja 2019 roku ,rozpoczął się XX Festiwal Ave Maria.

Więcej…
 
Odpust 8 maja

miniatura"Bo dał swoje życie, tak jak Chrystus"

Więcej…
 
Uroczystości I Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania

miniaturaTradycyjnie, w dniach bliskich Uroczystości świętego Stanisława, nasza wspólnota, poza odpustem przeżywa jeszcze dwa wydarzenia. Choć pogoda nie dopisała, to jednak radość z przyjęcia Sakramentów Eucharystii oraz Bierzmowania zrekompensowała, to czego nie dostarczyła natura.

Więcej…
 
Rocznica ustanowienia Konstytucji 3 maja

miniaturaW miniony piątek obchodziliśmy Narodowe Święto Trzeciego Maja, ustanowione dla upamiętnienia uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jak co roku odbyły się uroczystości, uświetnione obecnością gości i wspaniałym programem artystycznym.

Więcej…
 
XX Festiwal Ave Maria

miniaturaFestiwal Ave Maria – w tym roku po raz dwudziesty!

Więcej…
 
Towarzysze Jezusa

miniaturaLiturgia Triduum Paschalnego, prowadzi nas, razem z Jezusem, od Ostatniej Wieczerzy poprzez modlitwę w ogrodzie oliwnym, pojmanie, sąd, biczowanie, ukoronowanie cierniem, drogę krzyżową i śmierć, by ostatecznie doprowadzić do radości Zmartwychwstania...

Więcej…
 
Wielki początek Wielkiego Tygodnis

miniaturaUroczystość Niedzieli Palmowej dnia 16 kwietnia 2019 r.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 43