Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Św. - 28.05.2023.

1). Tydzień temu przeżywaliśmy niedzielę ,,Daru Serca”. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafialne. Bóg Zapłać.

2). Dzisiaj obchodzimy Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Msza św. w intencji Weteranów o godz. 11:15, a po jej zakończeniu na Rynku Starego Miasta uroczysty apel i piknik militarny.

3). Jutro w poniedziałek święto Matki Kościoła zapraszamy na Msze św. o 7:30 i 18:00.
W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia  - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.

4). W tym tygodniu przypada 1 Czwartek, 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca. W czwartek Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:30, po tej Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17:30. W piątek o godz. 15:00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. W piątek również Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18:00. W sobotę, Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:30.

5). W czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony czci NSPJ. Powraca Msza św. o godz. 17:30. Nabożeństwo do Serca Jezusowego codziennie po Mszy o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy o 16:00.
W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i nabożeństwo czerwcowe  dzieci wraz z Rodzicami, by z okazji Dnia Dziecka wypraszać im Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski.
W niedziele nie ma już Mszy św. o godz. 12:30, a dzieci zapraszamy o godz. 11:15.

6).  Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.

7). Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia  i opieki Matki  Bożej. Szczęść Boże.
Pomódlmy się za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu : +Kazimierz Wcisło – lat 61, +Jan Soćko – lat 75 – polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …