Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę zwykłą 22.01.2023.

1). Dzisiaj pamiętamy w modlitwie i składanych życzeniach z okazji imienin o naszym Dostojnym Solenizancie, proboszczu naszej parafii - księdzu kanoniku Jarosławie. Wypraszajmy Solenizantowi obfitość Łask Bożych oraz zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej Pocieszenia.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone podczas ubiegłej niedzieli „Daru serca” ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
Dzisiejsza 3 niedziela zwykła zgodnie z motu proprio Aperuit illis papieża Franciszka obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do celebracji i refleksji nad Bożym słowem.

2). W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wystawieniem NS i pouczeniem Miłosierdzia.
W najbliższy piątek o godz. 18.00 Msza święta zbiorowa za zmarłych

3). W zakrystii po Mszy św. istnieje możliwość zapisu wizyty kolędowej u tych rodzin, które z różnych powodów nie mogły przyjąć kapłana.

4).Dzisiaj o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami i namaszczeniem olejem św. Szarbela.

5).  Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.

6). Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia  i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

7). Pomódlmy się za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu : +Stanisław Rogóż – lat 72 - polecajmy go oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …