Ogłoszenia Duszpasterskie na Urocz. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata– 20.11.2022.

1). Przeżywamy ostatnią niedzielę w roku liturgicznym - uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Oddajemy swoje życie oraz całą ludzkość Jezusowi Królowi. Po każdej Mszy św. odmawiamy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi.
Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca, niedziela „Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za dar złożony na tacę lub przelany na konto parafii. Bóg Zapłać.
Dzisiaj również po Mszach św. przy wyjściu z kościoła odbywa się kwesta do puszek na potrzeby sosnowieckiego Wyższego Seminarium Duchownego..

2). Ministrantów i chętnych którzy chcieliby wstąpić w poczet LSO zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 16.30 do kościoła na zbiórkę.
Jutro w poniedziałek również zapraszamy dzieci i młodzież o godz. 17.15 do Kamienicy Konarzewskich na kolejne spotkanie.
We wtorek 22 listopada o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami oraz namaszczeniem olejem św. Szarbela.
        W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także tuż przed Mszą św.  
       W piątek o godz. 15:00 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem NS i pouczeniem Miłosierdzia. Również w piątek o godz. 18:00 comiesięczna Msza św. zbiorowa za zmarłych.

3). W środę 23 listopada w kościele o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 7 i 8.

4). W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, a wraz z nim Msze św. roratnie o godz.. 17:00. W związku ze zbliżającymi się świętami w przyszłą niedzielę kwesta do puszek na ozdoby świąteczne do naszego kościoła.

5).  Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.

6). Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia  i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

7). Pomódlmy się za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu : +Helena Cybulska – lat 102, +Adela Pytlarz – lat 91, +Barbara Wojciechowska – lat 67 - polecajmy je oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek