Ogłoszenia duszpasterskie na 13 Niedzielę Zwykłą 26.06.2022.

1). W dniach od 22 do 26 czerwca (od środy do dzisiejszej niedzieli) odbywa się w Rzymie 10 Światowe Spotkanie Rodzin pod hasłem „Miłość rodzinna: powołanie i droga do świętości”. Zakończy ono obchodzony w całym Kościele Rok Rodziny Amoris laetitia .
       Tydzień temu przeżywaliśmy niedzielę ,,Daru Serca”. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafialne. Bóg Zapłać.

2). W środę 29 czerwca przypada uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i o godz. 18:00 Msza św. połączona z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. Taca w tym dniu jest przeznaczona na wsparcie działalności papieża Franciszka i Stolicy Apostolskiej. Także w środę przypada dzień imienin księdza biskupa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach dla Solenizanta, aby Bóg darzył go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron wypraszał potrzebne łaski.

3). W tym tygodniu przypada 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca. W piątek o godz. 15:00 Msza św. i  Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. W piątek również Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18:00. W sobotę, Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:30 i po niej zmiana tajemnic różańcowych.

4). W związku z czasem wakacji i urlopów Msze św. od poniedziałku 27 czerwca w dni powszednie będą odprawiane o godz. 7:30 i 18:00. Od przyszłej niedzieli 3 lipca nie będzie Mszy o godz. 18:00, natomiast pozostaje odprawiana Msza św. o godz. 20:15.

5). Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.

6). Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia  i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

7). Pomódlmy się za zmarłych, których pogrzeb odbył się w minionym tygodniu :
+Józefa Stefanek – lat 89 , +Rozalia Rozwadowska – lat 89 - Wieczny odpoczynek…