Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania 17.04.2022.

1). Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Dzisiaj również przypada trzecia niedziela miesiąca, która jest w naszej parafii niedzielą ,,Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona na tacę będzie przeznaczona na przygotowywane prace remontowe. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
Jutro w poniedziałek drugi dzień Świąt - Msze święte o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:15, 16:00 i o 18:00. Tego dnia modlimy się za wyższe uczelnie Katolickie w Polsce, a kolekta zebrana na tacę przeznaczona będzie na ich utrzymanie.
2). We wtorek o godz. 18:00 Msza św. z Nowenna do św. Judy Tadeusza. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S.           
3). Za tydzień Niedziela Miłosierdzia otwierająca Tydzień Miłosierdzia. W naszym Kościele nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego odbędzie się w tym dniu o godz. 15:00. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia, w święto patronalne Caritas, po raz pierwszy w całej Polsce organizowany jest „Dzień Dobra”. Przypominamy, iż ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na dzieła Caritas prowadzone w naszej Diecezji. Podczas „Dnia Dobra” będzie prowadzona także zbiórka publiczna do puszek jako wsparcie dla działań charytatywnych.
4). Składamy podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kościoła do świąt oraz wykonanie Grobu Pańskiego i ciemnicy. Dziękujemy Służbie liturgicznej, kantorom, lektorom, grupom parafialnym, pracownikom kościelnym, spowiednikom czuwającym przez całą Noc Konfesjonałów i wszystkim wiernym za liczny udział w liturgii Triduum Paschalnego.
5). Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
6). Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia  i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.