Ogłoszenia duszpasterskie na 11 Niedzielę zwykłą 13.06.2021.
  1. Dzisiaj 11 niedziela zwykła w roku liturgicznym. Jutro 22 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Sosnowcu. Jutro także ks. bp Piotr Skucha będzie przeżywał 51 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Wypraszajmy dla Jubilata potrzebne Łaski, aby Bóg błogosławił na kolejne lata życia, obdarzał zdrowiem i opieką.
  2. Spotkanie Sodalicji Mariańskiej odbędzie się we wtorek o godz. 16.00 w Domu Parafialnym. Również we wtorek o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S.
  3. W piątek, 18 czerwca, przypada 32 rocznica święceń kapłańskich księdza bpa Grzegorza Kaszaka. Dziękując za lata kapłańskiej i biskupiej posługi naszego Pasterza, módlmy się, aby Bóg darzył Jubilata obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.
  4. Najbliższa niedziela to niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Darczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona w tym dniu na tacę będzie przeznaczona na trwające prace projektowe. Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom naszej świątyni za wszystkie złożone dotychczas ofiary, zarówno na tacę jak i poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli :
    +Bogusław Krzemiński – lat 83, + Grażyna Darmochwał – lat 65- polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…