Ogłoszenia duszpasterskie na 5 Niedzielę Wielkanocną 02.05.2021.
 1. Dzisiaj w naszej parafii do 1 Komunii św. przystępują 3 grupy dzieci. To wielka radość dla całej wspólnoty. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy do przedłużenia tej radości, poprzez udział w tradycyjnym „Białym Tygodniu”.
 2. Jutro w poniedziałek 3 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00 - w intencji Ojczyzny, 11:15, 16:00 i 18:00.
 3. Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 17:00 w kościele. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W tym tygodniu przypadają : pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:30. Po tej Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17:30. W piątek, Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7:30 i 18:00. Również w 1 piątek o godz. 15:00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. Trwa maryjny miesiąc maj. Przypominamy o nabożeństwie ku czci NMP. Nabożeństwo majowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16:00.
 4. W piątek 7 maja o godz. 15:00 podczas Koronki w kościele, rozpocznie się Spowiedź św. dla kandydatów do Bierzmowania oraz dla dzieci przeżywających w najbliższą niedzielę o godz. 11:15 rocznicę 1 Komunii św. Również w piątek, Mszą św. o godz. 18:00 w naszym kościele, rozpocznie się Prekana dla narzeczonych. Zapraszamy narzeczonych do udziału i zapoznania się z informacjami na stronie www naszej parafii.
 5. W sobotę 8 maja, przypada w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Stanisława B.M. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30, o godz.10.00 - sprawowana przez ks. biskupa Grzegorza Kaszaka połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, po południu o godz. 16.00 i o godz.18.00 – Suma odpustowa w intencji Parafian, którą odprawi również ks. biskup Ordynariusz.
 6. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. zbiorowa rocznicowa – można zamawiać intencje za żyjących Jubilatów i Solenizantów z okazji urodzin, rocznicy ślubu, chrztu i imienin.
 7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
 8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli:
  +Krzysztof Dróżdż – lat 66 , +Bronisław Sulej – lat 74, +Adela Kurek – lat 83, +Irena Domagalska – lat 90, +Stanisław Mysior – lat 90, +Ryszard Żak – lat 76, Marianna Stępień – lat 86, +Renata Kołodziejczyk – polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…