Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę zwykłą 24.01.2021.
  1. Tydzień temu przeżywaliśmy niedzielę ,,Daru Serca”. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  2. Dzisiejsza 3 niedziela zwykła, zgodnie z motu proprio Aperuit illis papieża Franciszka, obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do celebracji i refleksji nad Bożym słowem. Dzisiaj przypada także Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Za przyczyną św. Franciszka Salezego, módlmy się, aby pracownicy mediów z poszanowaniem przekazywali prawdę, do której mają prawo wszyscy obywatele.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00, odmawiana jest w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem NS. W najbliższy piątek o godz. 18:00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych. Zapraszamy chętne osoby do pomocy przy demontowaniu żłóbka i wyniesieniu choinek w poniedziałek 1 lutego godz. 19:00 .
  4. Wysłuchajmy teraz treści komunikatu Duszpasterzy do Parafian (odczytać tekst)
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Zofia Golec – lat 64, +Konstanty Jadłosz – lat 77, +Stefan Wójcik – lat 77 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…