Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę zwykłą 17.01.2021.
  1. Przeżywamy 2 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Jest to Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. Jutro rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek – Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  2. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca, niedziela „Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy wspierają utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.
  3. W tygodniu Msze św. będą odprawiane o godz. 7:00, 7:30, 17:30 i 18:00. We wtorek o godz. 18:00 Msza święta z nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00, odmawiana jest w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem NS. W piątek 22 stycznia o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela, na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela. Spotkanie formacyjne połączone ze sprawami organizacyjnymi dla rodziców i dzieci komunijnych odbędzie się 21.01 w czwartek o godz.18:00,
  4. We wtorek 19 Stycznia imieniny obchodzi ksiądz Mariusz, a w czwartek 21 Stycznia imieniny obchodzi ksiądz Proboszcz. W środę podczas nowenny będziemy się modlić za Solenizantów, a w czwartek o godz. 18:00 Msza święta w Ich intencji od Sodalicji Mariańskiej i Żywego Różańca. Już dzisiaj w niedzielę Msza św. o godz. 11:15 poprzedzająca imieniny księdza Proboszcza zamówiona przez Akcję Katolicką.
  5. Wysłuchajmy teraz treści komunikatu Duszpasterzy do Parafian (odczytać tekst)
  6. W niedzielę za tydzień 24 stycznia o godz. 12:30 Msza św. z obrzędem i błogosławieństwem kolędowym w intencji Parafian zaproszonych z ulicy Miasta Auby numery : 2, 4 ,6.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Alina Kosiń – lat 75, +Wanda Włodarska – lat 80, +Wanda Siewior – lat 70 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…