Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2021.
  1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Od poniedzialku rozpoczynamy okres zwykły. Kościół nie obchodzi w nim jakiejś szczególnej tajemnicy Chrystusa, ale rozważa całą pełnię tajemnicy naszego Pana.
  2. W tygodniu Msze św. nadal są odprawiane o godz. 7:00, 7:30 i 18:00. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00, odmawiana jest w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Najbliższa niedziela to niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona w tym dniu na tacę będzie przeznaczona na jej utrzymanie. Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom naszej świątyni za wszystkie złożone dotychczas ofiary, zarówno na tacę jak i poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  4. Wysłuchajmy teraz treści komunikatu Duszpasterzy do Parafian (odczytać tekst).
  5. W niedzielę za tydzień 17 stycznia o godz. 12:30 Msza św. w intencji Parafian zaproszonych z ulic : Rynek, Rynkowa, 1 Maja, Katowicka numery 1-7, Ciasna, Walna, Podwalna, Kacza, Kościelna, Żabia, Związku Orła Białego, Pieńkowskiego, Bytomska.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Natalia Kowalska – lat 81, +Danuta Łakomik – lat 91, +Krzysztof Świebodziński – lat 59 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.