Ogłoszenia Duszpasterskie na 33 Niedzielę zwykłą – 15.11.2020
  1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich. Ojciec święty skierował do nas z tej okazji swoje Orędzie. Dzisiaj przypada również trzecia niedziela miesiąca, która jest w naszej parafii niedzielą ,,Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona dzisiaj na tacę będzie przeznaczona na jej utrzymanie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać. Dzisiaj po Mszy św. zapowiadana zbiórka do puszek na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. We wtorek, o godz. 18.00, Msza Św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00, odmawiana jest w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego. W najbliższą niedzielę po Mszy o godz. 16:00 jeszcze raz odmówimy Różaniec i pomodlimy się w wypominkach jednorazowych za naszych zmarłych. Dajemy okazję do zamówienia wypominek tym, którzy nie mogli wcześniej tego uczynić, bądź jeszcze raz tego chcą. Wypominki jednorazowe na niedzielę 22 listopada przyjmujemy w kancelarii i zakrystii przez cały tydzień. Przyjmujemy również wypominki roczne na niedziele o godz. 7:00, 10:00 i 18:00.
  3. W niedzielę, 22.11. o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela. Również w przyszła niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  4. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Alicja Szwaczka - lat 79, +Zdzisława Zimna – lat 85, +Jerzy Tajchman – lat 68, +Stefania Turek – lat 90 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.