Ogłoszenia Duszpasterskie na 19 Niedzielę Zwykłą – 09.08.2020.
  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o chrześcijańskim przeżywaniu wypoczynku oraz o zachowaniu trzeźwości w miesiącu sierpniu.
  2. Sakrament Bierzmowania planowany na 16 sierpnia jest odwołany i odbędzie się w późniejszym terminie. Dalsze informacje zostaną podane w późniejszym terminie.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św. Przypominamy, że Msze św. podczas wakacji w tygodniu, o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę nie ma Mszy o godz. 18:00. Z Sakramentu pokuty w tygodniu, można skorzystać przed Mszą św, a na życzenie także po Mszy.
  4. W najbliższą sobotę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:15, 16:00 i 18:00. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. W przyszłą niedzielę, 16 sierpnia, ks. Biskup Ordynariusz Grzegorz Kaszak przeprowadzi w naszej parafii wizytację kanoniczną.
  6. Najbliższa niedziela to również niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na utrzymanie Domu Bożego. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary zarówno na tacę jak i poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. Sakrament Małżeństwa w naszym Kościele zawarli - Bartłomiej Lenard i Marta Tyblewska. Za nowych małżonków będziemy się modlić w środę, podczas Nowenny, polecając ich opiece Matki Pięknej Miłości.
  9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Pelagia Ślęzak - lat 89, +Zofia Krzysztowska – lat 94, +Leszek Cieślak – lat 61 , +Genowefa Dobroń – lat 97, +Gertruda Kołodziejczyk – lat 76 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.