Ogłoszenia Duszpasterskie na 16 Niedzielę Zwykłą – 19.07.2020.
  1. Przeżywamy 3 niedzielę miesiąca, która w naszej parafii jest niedzielą ,,Daru Serca”. Modlimy się z wdzięcznością w intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na potrzeby kościoła. Bóg Zapłać.
  2. Dzisiaj również, rozpoczynamy 21 Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Po każdej Mszy świętej odbywa się błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Po zakończeniu liturgii kierowcy oczekują na poświęcenie przy swoich pojazdach. Ofiara zbierana przy tej okazji zostanie przekazana na zakup środków transportu dla misjonarzy przez MIVA Polska.
  3. We wtorek o godz. 18.00, Msza św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę 22 lipca, o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela, na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela oraz z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św. Przypominamy, że Msze św. podczas wakacji w tygodniu, o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę nie ma Mszy o godz. 18:00. Z Sakramentu pokuty w tygodniu, można skorzystać przed Mszą św, a w razie potrzeby także po jej zakończeniu.
  4. W najbliższy wtorek kancelaria parafialna będzie czynna wyjątkowo od godz. 17.00 do 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę 26 lipca, przypada w naszej Parafii dodatkowy Odpust ku czci św. Anny. Suma Odpustowa w intencji Parafian o godz. 11.15. Do udziału w tej uroczystości zapraszamy wszystkie wspólnoty i grupy parafialne, stowarzyszenia wraz z pocztami sztandarowymi oraz wszystkich Parafian. W tym dniu po każdej Mszy będzie rozprowadzany Chlebek św. Anny oraz odbędzie się Kiermasz książki katolickiej zorganizowany przez Rycerzy Kolumba.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. W sobotę, Sakrament Małżeństwa w naszej świątyni zawarli – Mateusz Tokarski i Katarzyna Bartkiewicz. Za nowych małżonków będziemy się modlić w środę, podczas Nowenny, polecając ich opiece Matki Pięknej Miłości.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. : +Ireneusz Nowaczyk - lat 75 - polecajmy go oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.