Ogłoszenia Duszpasterskie na 15 Niedzielę Zwykłą – 12.07.2020r.
  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy w miejscach pobytu u uczestnictwie we Mszy św., modlitwie i chrześcijańskim przeżywaniu czasu wypoczynku.
  2. W środę o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św. Przypominamy, że Msze św. podczas wakacji w tygodniu, o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę nie ma Mszy o godz. 18:00. Z Sakramentu pokuty w tygodniu, można skorzystać przed Mszą św, a w razie potrzeby także po jej zakończeniu.
  3. W czwartek 16 lipca, o godz. 16.30, Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę św. z okazji Wspomnienia Matki Bożej z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). W imieniu wspólnoty zaprasza siostra Fidelis.
  4. Błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa, odbędzie się w niedzielę 19 lipca, po każdej Mszy świętej. Ofiara zbierana przy tej okazji zostanie przekazana na zakup środków transportu dla misjonarzy przez MIVA Polska.
  5. Najbliższa niedziela to również niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Darczyńców naszej świątyni. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na utrzymanie Domu Bożego. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary. Bóg Zapłać.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Jerzy Wesołowski - lat 77, +Marta Krasuska - lat 97 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.