Ogłoszenia Duszpasterskie na 14 Niedzielę Zwykłą – 05.07.2020r.
  1. Trwa czas wakacji i urlopów. W okresie wypoczynku zachęcamy do udziału we Mszach św . w miejscach wakacyjnego pobytu oraz do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę i czytanie Pisma Świętego. Przeżywajmy ten czas w jedności z Bogiem i ku chwale Bożej.
  2. W środę o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W niedzielę 12 lipca, o godz. 16.00 Msza św. Rocznicowa. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św.
  3. Już dzisiaj pragniemy zapowiedzieć, iż błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa, odbędzie się w niedzielę 19 lipca.
  4. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.