Ogłoszenia Duszpasterskie na 12 Niedzielę Zwykłą – 21.06.2020.
  1. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca, niedziela „Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają jej utrzymanie. Bóg Zapłać.
  2. Jutro, w poniedziałek, 22 czerwca o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela, na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela.
  3. We wtorek o godzinie 17.00 w kościele, odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Z racji uroczystości Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 16.00 oraz o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św. W najbliższy piątek, o godz. 18.00, Msza święta zbiorowa za zmarłych . Intencje za zmarłych możemy zamawiać w kancelarii lub zakrystii.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Lucyna Banasik - lat 88, +Maria Zimoch – lat 88, +Zdzisława Przybylak – lat 69, +Fryderyk Czechowicz – lat 90, +Fryderyk Galbas – lat 73, +Janina Krupa – lat 92, +Józef Wójcik – lat 75, +Zofia Ligęza – lat 69 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.