Ogłoszenia Duszpasterskie na 11 Niedzielę Zwykłą – 14.06.2020.
  1. W środę, o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św.
  2. Za tydzień, niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Darczyńców naszej świątyni. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na jej utrzymanie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary. Bóg Zapłać.
  3. Podczas Oktawy Bożego Ciała procesja eucharystyczna w niedzielę po Mszy o godz. 16.00, a w tygodniu po Mszy o godz. 18.00. W czwartek przypada zakończenie Oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. W czwartek po procesji poświęcenie wianków z ziół i kwiatów. Prosimy wszystkie grupy parafialne oraz chętnych o pomoc w budowie ołtarzy.
  4. W piątek uroczystość NSPJ. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Janina Banasik - lat 79, +Grażyna Zmarzlik – lat 76, +Stanisława Pacholik – lat 90, +Anna Kobylec – lat 63 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.