Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Najświętszej Trójcy – 07.06.2020.
  1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas Komunii świętej wielkanocnej.
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św. W najbliższą niedzielę o 16.00 Msza św. Rocznicowa.
  3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.
  4. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30, 10.00, około 12.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 procesja Bożego Ciała – zjednoczymy się i pójdziemy z Chrystusem, z Nim i obok Niego. Damy świadectwo naszej wiary i wdzięczności, świadectwo tak potrzebne w dobie pandemii. Prosimy o przygotowanie ołtarzy na uroczystość w miejscach, w których co roku były zlokalizowane. Prosimy też o zaangażowanie Służbę Liturgiczną i wszystkie Grupy Parafialne w przygotowanie procesji. Podczas Oktawy Bożego Ciała procesja eucharystyczna, codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania we wtorek o godz. 17.00 w kościele.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. W sobotę, Sakrament Małżeństwa w naszym Kościele zawarli - Roman Milewski i Barbara Basak. Za nowych małżonków będziemy się modlić w środę, podczas Nowenny, polecając ich opiece Matki Pięknej Miłości.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Mieczysław Krzyżyk - lat 91, +Adolfina Samsonowska – lat 85 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.