Ogłoszenia Duszp. na Uroczystość Zesłania Ducha Św. 31.05.2020.
  1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Jutro, w poniedziałek, przypada święto NMP Matki Kościoła. Jest to także Dzień Dziecka. Będziemy się modlić za dzieci całego świata. Naszym najmłodszym parafianom udzielimy specjalnego błogosławieństwa. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Zachęcamy w tym dniu do licznego udziału w Mszach św. dzieci wraz z rodzicami, dziadkami i babciami, aby to Boże Błogosławieństwo stało się ich udziałem, a Matka Najśw. otoczyła je swoją opieką.
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.
  4. W tym tygodniu przypada 1 Czwartek, 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca. W czwartek, Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:30, po tej Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17:30. W piątek, Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7:30 i 18:00. W sobotę, Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:30. Przypominamy, że w miesiącu czerwcu powraca Msza św. o godz. 17.30, a po Mszy o godz. 18.00 odbywać się będzie nabożeństwo czerwcowe.
  5. W piątek , 12 czerwca o godz. 19.00, w naszym kościele odbędzie się Prekana, czyli Kurs dla Narzeczonych. Serdecznie zapraszamy chętnych, ale wcześniej prosimy o zgłoszenia osobiste lub telefoniczne do kancelarii parafialnej.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. W sobotę, Sakrament Małżeństwa w naszym Kościele zawarli - Martyna Motłoch i Kacper Panek. Za nowych małżonków będziemy się modlić w środę, podczas Nowenny, polecając ich opiece Matki Pięknej Miłości.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Jerzy Jaros - lat 81, +Małgorzata Dzienia – lat 67, +Danuta Mroczek – lat 65 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.