Ogłoszenia parafialne - 25 Niedziela zwykła – 22 września 2019r.
  1. Dzisiaj o godz. 14.00, nasza parafia organizuje na placu obok Domu Katechetycznego, spotkanie dla młodzieży przy ognisku. Ks. Łukasz Gładki serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do współtworzenia Grupy Młodzieżowej. Podzielmy się tym zaproszeniem z naszymi bliskimi i zachęćmy ich do przyjścia.
  2. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  3. Przed tygodniem przeżywaliśmy 3 niedzielę miesiąca. Taca ,,Dar serca” wyniosła : 4937 złotych. Wszystkim Ofiarodawcom dziękujemy. Składamy również podziękowania Darczyńcom z ubiegłego tygodnia : Pani Irenie Lempa, Pani Józefie Dobiega oraz anonimowemu Darczyńcy z ul. Spokojnej.
  4. W środę, 25 września, o godz. 16.15, w Domu Katechetycznym odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy stałych i nowych uczestników.
  5. W sobotę, 28 września, o godz.7.45, w Domu Katechetycznym, odbędzie się spotkanie z ks.Opiekunem dla wszystkich osób pobierających żywność i korzystających z pomocy Parafialnego Zespołu Caritas.
  6. Również w sobotę, 28 września, o godz. 15:00, zapraszamy chętnych na rynek w Czeladzi, do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia, w jedności z wszystkimi, którzy w tym samym czasie gromadzą się na ulicach miast świata.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli +Mieczysław Krawczyk – lat 75, +Genowefa Mądra – lat 82, +Janusz Taube – lat 35 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…