Ogłoszenia parafialne - 24 Niedziela zwykła - 15 września 2019r.
  1. Dzisiaj o godz. 11.15, Msza Św., z udziałem Rodziców wraz z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do 1 Komunii Św. w naszej parafii. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do św. Judy Tadeusza. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  3. Również w środę,18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy w tym dniu dzieci i młodzież wraz z Rodzicami i opiekunami, na Mszę Św. o godz. 18.00.
  4. Przeżywamy 3 niedzielę miesiąca. Modlimy się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na trwające prace remontowe w naszej świątyni. Pragniemy poinformować, iż w ostatnim okresie zakończono drugi etap iniekcji – podbicia fundamentów kościoła. Parafia przekazała kwotę 272tyś.146zł, za wykonane prace, firmie Grand. Ten etap prac kosztował ponad 540 tyś.zł. Obecnie trwają prace przy zabezpieczeniu fundamentów drugiej strony kościoła.
  5. Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom z ubiegłego tygodnia - Państwu : Lucynie i Januszowi Lewandowskim, Stanisławie i Augustynowi Dziewońskim, Pani Annie Zarębskiej, Pani Reginie Zielińskiej i anonimowemu Darczyńcy z ul.Katowickiej. Specjalne podziękowania składamy Darczyńcom : Państwu Małgorzacie i Grzegorzowi Tuszyńskim oraz Elżbiecie i Czesławowi Ryszka. Bóg Zapłać!
  6. Jutro, w poniedziałek, 16 września, Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę Św. o godz. 17.00.
  7. W ubiegłym tygodniu Związek małżeński w naszym kościele zawarli : Piotr Jagiełło i Angelika Baryła. Nowych małżonków będziemy polecać opiece Matki Pięknej Miłości w najbliższą środę, podczas Nowenny.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli +Wiesława Wiecha – lat 81, +Albina Hajda – lat 78, +Jerzy Matyja – lat 76 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…