1 - 7 marca 2021r.

Poniedziałek 01.03.2021
7:00 + Zofia Golec – od Mariusza i Marzeny Golec
7:30 + Franciszek i Marianna Szirer – greg.1
11:00  Liturgia Słowa z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
17:30 + Andrzej Gradzik – od syna Tomasza z rodziną
18:00 + Jerzy Tajchman – od rodziny Popiołków

Wtorek 02.03.2021
7:00 + Wiesław Golec (w 1 r.śm) oraz zmarli rodzice Genowefa i Józef Golec
7:30 + Zofia Golec – od Renaty i Krzysztofa Witek z rodziną
17:30 + Franciszek i Marianna Szirer – greg. 2
18:00 + Henryk Sus (w 31 r.śm) – od córki, syna, wnuków i prawnuków

Środa 3.03.2021
7:00 + Zofia Golec – od Sławomira i Małgorzaty Nalepka rodziną
7:30 + Franciszek i Marianna Szirer – greg. 3
17:30 + Feliks, Maria, Zdzisław Płatek, Anna, Józef Misiek
18:00 Nowenna do MB Pocieszenia

Czwartek 4.03.2021  
7:00 + Kazimierz Irla – od siostrzenicy Krystyny z rodziną
7:00 + Franciszek i Marianna Szirer – greg. 4
7:30 O święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – od ŻR
17:30 + Franciszek, Włodzimierz Mrówka oraz zmarli z rodziny Mrówka i Lelas
18:00 + Kazimierz Klimek, Zofia, Józef Paproccy

Piątek 05.03.2021
7:00 + Franciszek i Marianna Szirer – greg. 5
7:00 + Zofia Golec – od Barbary i Adama Nalepka
7:30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
18:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – od ŻR

Sobota 06.03.2021
7:00 + Franciszek i Marianna Szirer – greg. 6
7:00 + Zofia Golec – od siostry Wiesławy Dobosz
7:30 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP – od ŻR
18:00 + Stanisława Kwit (w 10 r.śm), Adam Nowak i zmarli z rodz.Nowak  

Niedziela 07.03.2021
7:00 + Andrzej Gradzik – od córki Edyty z rodziną
8:30 + Kazimierz Pawelec
8:30 + Franciszek i Marianna Szirer – greg. 7
10:00 + Helena, Henryk Świetlik oraz ich zmarli Rodzice, Wiktoria, Michał Polewczyk, Władysława, Szczepan Świetlik
11:15 + Wilhelm i Stanisława Kidawa
12:30 W intencji mieszkańców naszej parafii, którzy nie mogli z różnych powodów wcześniej we Mszy  św. z obrzędem kolędowym uczestniczyć, a także w intencji wiernych spoza naszej parafii, będących duchowo związanymi z naszą świątynią.
16:00 + Alfred Sporys
18:00 + Zdzisław Żemła – od Grażyny Połacik z rodziną